ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

رشته حسابداري

در يک بررسي کلي کمبود نيروي انساني متخصص در اين بخش کاملا مشهود مي باشد و عدم اطلاعات لازم وکافي کارکنان مالي و حسابداري و از طرفي تغييرات سريع در جوامع امروزي و نگرش هاي جديد به اقتصاد و تجارت، حسابداري و علوم مالي را که زبان گوياي امور تجاري مي باشد بسيار پيچيده کرده است لذا تدوين اين برنامه براي رفع اين مشکل يک ضرورت انکار ناپذير مي باشد.

آنچه مسلم است روزگاري وضعيت مالي و اشتغال بسيار حسابداران يک جنبه انگيزه اي براي متقاضيان يادگيري اين حرفه و دانش بود و حال به هر دليل ديگر که شما اين حرفه و دانش را انتخاب کنيد نقش و نياز به حسابداري در دنياي تجارت امروز فراتر از انگيزه هاي مادي براي استفاده کنندگان از اين دانش مي باشد. امروزه حسابداري ديگر نشستن پشت ميز و ثبت دفاتر نمي باشد بلکه حسابداري دانشي جديد و فرايندي اطلاعاتي مي باشد که سيستم هاي اقتصادي و تجاري دنيا بر مبناي اين اطلاعات تصميم گيري مي نمايند. يکسري اتفاقات و رويدادهاي مالي رخ داده که ما اطلاعات آن را به صورت خام داريم با استفاده از دانش حسابداري آنها را تجزيه و تحليل نموده، سپس ثبت کرده بعد از ثبت و نگهداري آنها را خلاصه کرده و مورد استفاده قرار مي دهيم.

هدف از برگزاري اين دوره تربيت افرادي است که ضمن آشنايي با دروس نظري، با سيستم هاي مالي و حسابداري بنگاه هاي اقتصادي (خدماتي، بازرگاني و توليدي) و موسسات دولتي و غيرانتفاعي آشنا شوند. همچنين توانايي لازم در تصميم گيري هاي صحيح و دقيق بر مبناي اطلاعات علمي و قابل اعتماد در بهينه سازي سيستم هاي گردش کار دستگاه مربوطه را داشته و در انجام وظايف تعريف شده و همکاري موثر با کارشناسان مرتبط با اين فن در مسائل برنامه ريزي و بازرگاني و پيش بيني هاي مالي و اقتصادي شرکت ها و موسسات دولتي ايفاي نقش نمايند. جهت تقويت اين بعد اصولي، تدوين راهکار مناسب براي تقويت نيروي انساني با اطلاعات لازم وکافي و علمي و تخصصي در امور مالي و حسابداري مورد نياز است.

سمینارها و همایش ها

پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس ها، همایش ها، سمینار ها، نمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی

 

 

 

تلفن های تماس دانشگاه

معاونت آموزش (آقای عباسی): 37833301-025

واحد آموزش (خانم ها صابری و رفیقی): 37833302-025

کد پستی : 3715653347

نمابر:37838811-025